Dom Aktualności

LED display market continues to price competition

Orzecznictwo
Chiny Melton optoelectronics co., LTD Certyfikaty
Chiny Melton optoelectronics co., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jestem bardzo zadowolony z pakowania i zamówienia. Zostało zrobione i gotowe na czas. Otrzymałem zamówienie zgodnie z oczekiwaniami. Znowu zrobi interesy z Penny i Anheerem. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania tak szybko, jak to możliwe. Ekran P3 wygląda absolutnie oszałamiająco. Zrobili dokładnie tak, jak zapytałem. Jestem bardzo szczęśliwy i pomogli mi go skonfigurować za pomocą TeamViewer. Jeszcze raz dziękuję Anheer

—— PIOTR B.

La calidad es estable y el servicio es agradable. Wybierz opcję, która ma być używana przez Melton.

—— Carls

P10 في الهواء الطلق كامل اللون أدى العرض هو منتجنا الرئيسي في عام 2016, وأنه يجلب الكثير من الطلبات بالنسبة لي. نحن سعداء جدا وأيضا عملائنا.

—— Alfrode

Semper relacionamento de longo prazo com empresa MELTON OPTO, e de alta qualidade, bom serviço 24 horas, 7 dias, muito obrigado.Mr Liao

—— Ali

Felice di costruire una cooperazione a lungo termine con Melton, profesjonalista i odpowiedzialny, abbiamo fiducia w loro.

—— Refech

The double side led screen P16 effect is so perfect,i come to Melton factory and see them adjusting the led screen,they help me adjust and teach me.

—— Tal

Glad to cooperate with Melton Opto again,they are patient to answer each question.High quality,best service.

—— Ricardo

We are manufacturing bus displays with your LED modules, and so far there is no problems.

—— Sergo

We did a Rental P10 SMD 3528 led display for our National theatre project, The display is running well, no any blind lamp, the video is so clear.

—— Ari

광고 광고 led 디스플레이 화면 은 나라 나라 인기 인기 가 높습니다. P10, P8 DIP 입니다 앞으로 큰 박수 를 보게 될 것 입니다. 신뢰 MELTON 은 혜택 을 공유 할 것 입니다.

—— Lee Hans

Praca z tak profesjonalnym zespołem jest bardzo wygodna. Wysoka jakość i miła obsługa są zawsze w równym stopniu wykonywane. Cieszę się z długotrwałych relacji

—— JUAN MERODA

Yahoo!

—— Axcun

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
LED display market continues to price competition
najnowsze wiadomości o firmie LED display market continues to price competition
Obecnie cena wyświetlaczy LED na rynku została obniżona, cena detaliczna wyświetlaczy LED na rynku wciąż jest daleka od osiągnięcia rozsądnej pozycji, rynek jest nadal w wojnie cenowej, a przedsiębiorcy, aby uzyskać wyższe zyski. Badanie wykazało, że tanie produkty często pojawiały się na chińskim rynku wyświetlaczy LED, co dowiodło redukcji kosztów produktów LED.
Ponieważ wyświetlacz LED jest zablokowany przez wysoką cenę, wiele przedsiębiorstw wyświetlaczy LED musi zrobić wszystko w pełni przygotowanych, ale nie zostało ono wypuszczone i powoduje sytuację rynkową. Rok 2012 to najlepszy czas na wejście na rynek wyświetlaczy LED , istnieją 4 powody:
1. Produkty z wyświetlaczem LED mają dość dojrzałą technologię, nawet źródło światła led ma wiele czynników, które nie sprzyjają ogólnemu oświetleniu, ale można je poprawić dzięki drugiej obróbce optycznej.
2. Rozwój technologii wyświetlaczy LED i wprowadzenie na rynek nowych produktów LED.
3. Rząd chiński wprowadził szereg środków makroekonomicznych i subsydiów, które sprawiają, że przedsiębiorstwa LED mają wystarczająco korzystne warunki, aby pokonać rynek wyświetlaczy LED.
4. Znacząco wzrosła świadomość rynku wyświetlaczy LED , co pobudzi dalszą liberalizację rynku.
Powyższe powody dowiodły, że jest to najlepszy okres wyświetlania LED na rynku. Powodem rynku jest nadal konkurencja cenowa, a cena detaliczna produktów z wyświetlaczami LED jest wciąż wysoka, ponieważ rynek nie jest otwarty, co powoduje koszty produkcji, koszty badań i rozwoju, koszty marketingu są zbyt wysokie. Wysoka cena utrudniła ekspansję rynków, a tym samym powstanie cyklu. Konkurencja cenowa na rynku wyświetlaczy LED musi zostać rozwiązana tak szybko, jak to możliwe, w przeciwnym razie rynki będą chaotyczne, co spowoduje, że wyświetlacz LED nie będzie mógł nadal rozwijać się na rynku, co utrudni przyszły rozwój wyświetlacza LED .

Pub Czas : 2020-05-11 10:41:08 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Melton optoelectronics co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Anheer Melton

Tel: +86 18680320324

Faks: 86-755-23113850

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)