Dom Aktualności

Powrót do Nantian już wkrótce, wiedza ta musi być zrozumiana w kilka sekund.

Orzecznictwo
Chiny Melton optoelectronics co., LTD Certyfikaty
Chiny Melton optoelectronics co., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jestem bardzo zadowolony z pakowania i zamówienia. Zostało zrobione i gotowe na czas. Otrzymałem zamówienie zgodnie z oczekiwaniami. Znowu zrobi interesy z Penny i Anheerem. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania tak szybko, jak to możliwe. Ekran P3 wygląda absolutnie oszałamiająco. Zrobili dokładnie tak, jak zapytałem. Jestem bardzo szczęśliwy i pomogli mi go skonfigurować za pomocą TeamViewer. Jeszcze raz dziękuję Anheer

—— PIOTR B.

La calidad es estable y el servicio es agradable. Wybierz opcję, która ma być używana przez Melton.

—— Carls

P10 في الهواء الطلق كامل اللون أدى العرض هو منتجنا الرئيسي في عام 2016, وأنه يجلب الكثير من الطلبات بالنسبة لي. نحن سعداء جدا وأيضا عملائنا.

—— Alfrode

Semper relacionamento de longo prazo com empresa MELTON OPTO, e de alta qualidade, bom serviço 24 horas, 7 dias, muito obrigado.Mr Liao

—— Ali

Felice di costruire una cooperazione a lungo termine con Melton, profesjonalista i odpowiedzialny, abbiamo fiducia w loro.

—— Refech

The double side led screen P16 effect is so perfect,i come to Melton factory and see them adjusting the led screen,they help me adjust and teach me.

—— Tal

Glad to cooperate with Melton Opto again,they are patient to answer each question.High quality,best service.

—— Ricardo

We are manufacturing bus displays with your LED modules, and so far there is no problems.

—— Sergo

We did a Rental P10 SMD 3528 led display for our National theatre project, The display is running well, no any blind lamp, the video is so clear.

—— Ari

광고 광고 led 디스플레이 화면 은 나라 나라 인기 인기 가 높습니다. P10, P8 DIP 입니다 앞으로 큰 박수 를 보게 될 것 입니다. 신뢰 MELTON 은 혜택 을 공유 할 것 입니다.

—— Lee Hans

Praca z tak profesjonalnym zespołem jest bardzo wygodna. Wysoka jakość i miła obsługa są zawsze w równym stopniu wykonywane. Cieszę się z długotrwałych relacji

—— JUAN MERODA

Yahoo!

—— Axcun

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Powrót do Nantian już wkrótce, wiedza ta musi być zrozumiana w kilka sekund.
najnowsze wiadomości o firmie Powrót do Nantian już wkrótce, wiedza ta musi być zrozumiana w kilka sekund.
Wkrótce powrót do Nantian, tę wiedzę należy zrozumieć w kilka sekund.

W marcu Południe zapoczątkowało utwór „Back to South Heaven”, a następnie weszło w „sezon Meiyu”. Sposób prawidłowego przechowywania i używania wyświetlacza LED jest szczególnie ważny. Xiaoyi opracował ten artykuł w drodze konsultacji, mając nadzieję pomóc klientom i przyjaciołom:

Po pierwsze, do korzystania z wyświetlacza LED

1. Sprawdź linię i przełącznik, aby utrzymać przełącznik w stanie suchym, aby uniknąć upływu prądu lub porażenia prądem.

2, umiarkowana wentylacja, może pomóc w szybkim odparowaniu pary wodnej przymocowanej do wyświetlacza, zmniejszając względną wilgotność w pomieszczeniu. Należy jednak unikać wentylacji w powietrzu bezwietrznym i wilgotnym, co zwiększy wilgotność w pomieszczeniu.

3, może korzystać z klimatyzacji do osuszania i umieścić środek pochłaniający wilgoć i metodę absorpcji wilgoci fizycznej, aby zachować suchość i zapobiec zamoknięciu ekranu wyświetlacza.

4, dzierżawiąc wewnętrzny wyświetlacz LED do użytku na zewnątrz, w deszczowe dni należy natychmiast wyłączyć zasilanie, nie natychmiast po zdjęciu ekranu za pomocą przygotowanej tkaniny przeciwdeszczowej, aby szybko przykryć, wyjmij pudełko ze słońca, aby wyschło. Jeśli odczuwasz ciągły deszcz, otwórz tylną pokrywę szafki i wysusz ją wentylatorem. Następnie suszyć w wentylowanym i suchym pomieszczeniu przez ponad 8 godzin. Punkt gwarancyjny niskiej jasności jest jaśniejszy przez ponad 4 godziny, a wilgoć w elementach elektronicznych jest w pełni emitowana.

5, ekran LED w porze deszczowej wyświetla się co najmniej raz w tygodniu, co najmniej raz w miesiącu, aby otworzyć ekran, oświetlenie przez ponad 2 godziny.

6, środowisko wyświetlania na zewnątrz jest złożone, nieuniknione jest zjawisko wycieku wody. Oprócz powyższych środków zwykle konieczne jest regularne sprawdzanie, czy wodoodporny gumowy pierścień pudełka starzeje się, jest zdeformowany lub uszkodzony; czy śruba lub zamek zaplombowanej skrzynki można łatwo poluzować, a nacisk jest niewystarczający.

7. Korpus ekranu, który był założony przez długi czas, powinien być często zasilany i konserwowany. Niezależnie od tego, czy jest to wewnętrzny wyświetlacz LED, czy zewnętrzny wyświetlacz LED, jeśli nie będzie używany przez długi czas, gdy jest włączony, istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawią się martwe światła i usterki, a właściwy zostanie opanowany. Wiedza serwisowa może całkowicie uniknąć takich problemów.

Po drugie, poprawne rozwiązanie dla wilgotnego ekranu LED:

1. Użyj wentylatora lub innych narzędzi z największą prędkością, aby całkowicie wysuszyć wilgotny ekran ledowy.

2. Całkowicie wysadzony korpus ekranu jest pod napięciem i starzeje się. Poszczególne kroki są następujące:

a, jasność (cała biała) jest regulowana do 10%, a moc jest poddawana starzeniu przez 8-12 godzin.

b. Ustaw jasność (cała biel) na 30% i starzenie przez 12 godzin.

do. Ustaw jasność (cała biel) na 60% i starzenie przez 12-24 godzin.

d, jasność (cała biała) jest ustawiana na 80%, a moc jest starzona przez 12–24 godzin.

e, jasność (cała biała) jest ustawiana na 100%, a moc jest poddawana starzeniu przez 8-12 godzin.

Po trzecie, wyświetlacz LED w pamięci

1. Skrzynia powietrzna i skrzynia do pakowania powinny być suche, a środek osuszający i osuszający powinny zostać umieszczone. Materiał do pakowania pary wodnej należy wysuszyć na czas i nie wystawiać na działanie wody.

2, magazyn do przechowywania sit musi być suchy, wysoko osadzony, najlepiej umieszczony przemysłowy osuszacz.

3. Po deszczowej pogodzie zachowany wyświetlacz LED zostanie podświetlony i wykryty. W razie potrzeby poszukaj wsparcia technicznego od producenta.

Podsumowanie końcowego zapobiegania wilgoci

1, wybierz producentów wysokiej jakości, aby wyprodukować wysokiej jakości wyświetlacz LED; takich jak łatwo dostępni producenci wysokiej jakości wyświetlaczy z dużym wyświetlaczem LED

2. Regularnie sprawdzaj i konserwuj, zapobiegaj wypadkom i wydłużaj żywotność;

3. Technicy rozwijają dobre nawyki i uczą się, jak korzystać z nauki.

Pub Czas : 2019-07-24 16:52:49 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Melton optoelectronics co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Anheer Melton

Tel: +86 18680320324

Faks: 86-755-23113850

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)