Dom Aktualności

Kilka zamachów, aby określić jakość wyświetlacza LED

Orzecznictwo
Chiny Melton optoelectronics co., LTD Certyfikaty
Chiny Melton optoelectronics co., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jestem bardzo zadowolony z pakowania i zamówienia. Zostało zrobione i gotowe na czas. Otrzymałem zamówienie zgodnie z oczekiwaniami. Znowu zrobi interesy z Penny i Anheerem. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania tak szybko, jak to możliwe. Ekran P3 wygląda absolutnie oszałamiająco. Zrobili dokładnie tak, jak zapytałem. Jestem bardzo szczęśliwy i pomogli mi go skonfigurować za pomocą TeamViewer. Jeszcze raz dziękuję Anheer

—— PIOTR B.

La calidad es estable y el servicio es agradable. Wybierz opcję, która ma być używana przez Melton.

—— Carls

P10 في الهواء الطلق كامل اللون أدى العرض هو منتجنا الرئيسي في عام 2016, وأنه يجلب الكثير من الطلبات بالنسبة لي. نحن سعداء جدا وأيضا عملائنا.

—— Alfrode

Semper relacionamento de longo prazo com empresa MELTON OPTO, e de alta qualidade, bom serviço 24 horas, 7 dias, muito obrigado.Mr Liao

—— Ali

Felice di costruire una cooperazione a lungo termine con Melton, profesjonalista i odpowiedzialny, abbiamo fiducia w loro.

—— Refech

The double side led screen P16 effect is so perfect,i come to Melton factory and see them adjusting the led screen,they help me adjust and teach me.

—— Tal

Glad to cooperate with Melton Opto again,they are patient to answer each question.High quality,best service.

—— Ricardo

We are manufacturing bus displays with your LED modules, and so far there is no problems.

—— Sergo

We did a Rental P10 SMD 3528 led display for our National theatre project, The display is running well, no any blind lamp, the video is so clear.

—— Ari

광고 광고 led 디스플레이 화면 은 나라 나라 인기 인기 가 높습니다. P10, P8 DIP 입니다 앞으로 큰 박수 를 보게 될 것 입니다. 신뢰 MELTON 은 혜택 을 공유 할 것 입니다.

—— Lee Hans

Praca z tak profesjonalnym zespołem jest bardzo wygodna. Wysoka jakość i miła obsługa są zawsze w równym stopniu wykonywane. Cieszę się z długotrwałych relacji

—— JUAN MERODA

Yahoo!

—— Axcun

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Kilka zamachów, aby określić jakość wyświetlacza LED
najnowsze wiadomości o firmie Kilka zamachów, aby określić jakość wyświetlacza LED

Dla „zewnętrznego” sposobu odróżnienia jakości wyświetlacza LED, nie jest on w pełni świadomy wyświetlacza LED, ogólnie rzecz biorąc, wszyscy pracownicy działu sprzedaży twierdzą, że czasami trudno jest przekonać użytkowników, w kolejnych dniach do określenia pełnego koloru Łatwy sposób wyświetlania jakości wyświetlacza, mam nadzieję, że będzie pomocny przy zakupie pełnego wyświetlacza kolorowego.

Jakość wyświetlacza led może być podpisana z następujących aspektów:

1, płaskość

Płaskość powierzchni wyświetlacza powinna wynosić ± 1 mm, aby zapewnić, że wyświetlany obraz nie jest zniekształcony. Lokalne nierówności lub wgłębienia mogą powodować ślepy kąt kąta widzenia wyświetlacza. Pomiędzy skrzynką a pudełkiem odstęp między modułem a modułem powinien wynosić 1 mm. Jeśli przerwa jest zbyt duża, granica wyświetlacza będzie oczywista i wizja będzie nieskoordynowana. Jakość płaskości zależy głównie od procesu produkcyjnego.

2. Jasność i kąt widzenia

Jasność ekranu pełnokolorowego w pomieszczeniach powinna być wyższa niż 800 cd / m2, a jasność ekranu pełnokolorowego na zewnątrz powinna przekraczać 5000 cd / m2, aby zapewnić normalne działanie wyświetlacza. W przeciwnym razie wyświetlany obraz nie będzie widoczny, ponieważ jasność jest zbyt niska. Jasność wyświetlacza nie jest tak jasna jak to możliwe i powinna odpowiadać jasności pakietu LED. Po prostu zwiększenie prądu i zwiększenie jasności spowoduje, że dioda LED zostanie zbyt szybko zmniejszona, a żywotność wyświetlacza gwałtownie spadnie. Od producenta może być wymagane dostarczenie raportu parametrów w celu potwierdzenia. Jasność ekranu zależy głównie od jakości matrycy LED.

Kąt widzenia odnosi się do maksymalnego kąta pomiędzy dwoma ekranami, które można zobaczyć na ekranie. Rozmiar kąta widzenia bezpośrednio określa liczbę odbiorców, więc im większy, tym lepiej. Kąt widzenia powinien wynosić powyżej 150 stopni. Wielkość kąta widzenia zależy przede wszystkim od sposobu zapakowania matrycy.

Kilka wspaniałych sztuczek, aby nauczyć „outsiderów”, jak odróżnić jakość wyświetlacza led

3. Efekt balansu bieli

Efekt balansu bieli jest jednym z najważniejszych wskaźników wyświetlacza. W teorii kolorów, gdy stosunek trzech kolorów podstawowych: czerwonego, zielonego i niebieskiego wynosi 1: 4,6: 0,16, zostanie wyświetlona czysta biel. Jeśli wystąpi niewielkie odchylenie rzeczywistego współczynnika, nastąpi odchylenie równowagi bieli. Ogólnie należy zauważyć, czy biały jest niebieski, czy żółty. Zielone zjawisko. W trybie monochromatycznym różnica między jasnością a różnicą długości fali między diodami LED jest jak najmniejsza. Stojąc z boku ekranu, aby obserwować brak różnicy kolorów lub rzucania kolorów, konsystencja jest lepsza. Jakość balansu bieli zależy głównie od współczynnika jasności matrycy LED i systemu sterowania wyświetlacza. Kość ma również wpływ na reprodukcję kolorów.

4. Redukcja kolorów

Powtarzalność koloru odnosi się do możliwości redukcji ekranu. Kolor wyświetlany na wyświetlaczu powinien być zgodny z kolorem źródła, aby zapewnić realizm obrazu.

5. Czy jest mozaika, czy martwy punkt

Mozaika odnosi się do małego czterokwadratowego bloku, który pojawia się na wyświetlaczu lub jest zawsze czarny. Moduł jest martwiczy. Głównym powodem jest to, że jakość układu scalonego lub złącza używanego na wyświetlaczu nie jest dobra. Punkt martwy odnosi się do pojedynczego punktu, który jest zawsze jasny lub często czarny na wyświetlaczu. Liczba martwych punktów zależy głównie od jakości matrycy i tego, czy środki antystatyczne producenta są doskonałe.

6. Nie ma bloków kolorów

Blok koloru odnosi się do oczywistej różnicy kolorów między sąsiednimi modułami, a przejście koloru jest w jednostkach modułów. Zjawisko bloku kolorów jest spowodowane głównie przez słaby system sterowania, niski poziom szarości i niską częstotliwość skanowania.

7. Stabilność wyświetlania

Stabilność odnosi się do niezawodnej jakości ekranu LED w fazie starzenia po zakończeniu gotowego produktu. Producent może określić rekordy starzenia w celu określenia liczby warunków występujących podczas starzenia się ekranu.

8. Bezpieczeństwo

Wyświetlacz ledowy składa się z wielu skrzynek, z których każde musi być chronione zewnętrznym uziemieniem. Rezystancja uziemienia powinna być mniejsza niż 0,1 oma. I może wytrzymać wysokie ciśnienie, 1500V 1min nie ulega awarii. Znaki ostrzegawcze i hasła są wymagane na wejściu wysokiego napięcia i na przewodach wysokiego napięcia zasilacza.

9. Opakowanie i transport

Wyświetlacz led jest cennym ładunkiem o dużej wadze, a metoda pakowania stosowana przez producenta jest bardzo ważna. Zwykle jest pakowany według jednego pudełka. Boki pudełka muszą mieć materiał ochronny, aby amortyzować przestrzeń, a wewnętrzna przestrzeń pudełka nie jest duża podczas transportu. Zewnętrzne pudełko musi być wyraźnie oznaczone.

Pub Czas : 2020-03-02 15:55:24 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Melton optoelectronics co., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Anheer Melton

Tel: +86 18680320324

Faks: 86-755-23113850

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)